Силовий кабель спеціального призначення

Силовими кабелями називають елементи, які передають та служать для доставки змінного електричного струму від виробників до різних споживачів, наприклад, торговим центрам, житловим і адміністративним будівлям, громадським і міжнародним спортивним спорудам, виробничим підприємствам різних промислових областей.

Внутрішня будова силового кабелю

Силові кабелі відносяться до категорії електротехнічних виробів і мають простий внутрішній устрій. У кожного передавального елемента є: металеві жили, які мають різні показники електропровідності, оболонка, що служить ізоляцією, захисний покрив і екран.

Види силових елементів, що передають електричний струм

Внутрішні жили силових кабелів виготовляються з двох металів і бувають мідними або алюмінієвими. Вони мають високий рівень електричної провідності і пластичності. Силові передавальні елементи з міді більш міцні і довговічні і мають більш високу вартість у порівнянні з алюмінієвими аналогічними зразками. Мідні вироби https://elektrovoz.com.ua/uk/vvg-ng-vvg-ng-p-kabel-silovoj-ne-rasprostranyaet-gorenie мають низькі показники рівня опору при передачі електричної енергії, тому їх використання призводить до результату, при якому знижується втрата потужності і збільшується пропускна здатність самої лінії. Зразки даних силових кабелів мають високі коефіцієнти різних видів деформацій, що виникають при довгій експлуатації: розриви, вигини або розтягування.

Класифікація маркування силових передавальних елементів

Існує загальноприйнята класифікація позначення силових кабелів, яка дозволяє фахівцям швидко зчитувати інформацію, приховану в маркуванні. Літерні або цифрові складові в назві передавальних кабельних елементів розповідають про їх призначення, напругу і марку.

Одним з найпоширеніших електропровідних елементів є кабелі https://elektrovoz.com.ua/, що мають маркування ВВГПнг (А) або ВВГнг (А). Для незнаючої людини, яка не розбирається в електротехніці — це простий набір букв. Фахівцю ж не складе ніяких труднощів розшифрувати абревіатуру і зрозуміти, що перед ним силовий кабель, що має наступні характеристики:

  • В — має фазную ізоляцію з ПВХ.
  • В — матеріал зовнішньої оболонки так само ПВХ.
  • Г — відсутність захисту у вигляді броні.
  • П — жили не зібрані в пучок, а розташовуються в ряд.
  • нг — має властивість не підтримувати горіння.
  • (А) — поширення горіння в пучках зведено до нуля.
Категория: Полезно, Разное

Комментирование закрыто.