5:08 пп - Вторник 21 февраля

Швидка доставка піци Львів

При замовленні у «LA П’ЄЦ» швидка доставка піци Львів здійснюється за вказаною вами адресою, у найкоротші терміни та зовсім безкоштовно. Ми подбали про те, щоб кожен з наших клієнтів отримував смачну ароматну їжу без зайвої втрати часу та грошей. Саме тому при необхідності у створенні дружньої вечірки, офісного обіду, романтичної вечері ви можете замовляти італійську піцу на дровах з нашого багатого асортименту.

Сервіс доставки працює без збоїв, з використанням послуг акуратних та кваліфікованих кур’єрів. Завдяки цьому ви отримуєте ще теплу та запашну піцу на протязі 29 хвилин після затвердження замовлення (якщо це «зелена зона») і упродовж 59 хвилин при знаходженні адреси у «червоній зоні». Зверніть увагу – якщо кур’єр запізнюється, то вам дістається приємний бонус у вигляді промо коду для наступного замовлення зовсім безкоштовної піци на дровах.

Як обрати піцу з асортименту рецептів?

У «LA П’ЄЦ» запропоновано великий асортимент піци, що готується в дров’яної печі, з високоякісних інгредієнтів та професійними піцайоло. Бажаєте обрати кращий варіант, що задовольнить ваш смак? Тоді обирайте:

· м’ясні рецептури, серед яких «Поло», «Цезаріо»;

· піци з шинкою чи іншими різновидами копченостей, ковбас – «Карбонара», «Салямі», «Прошуто»;

· страви, у складі яких використовується риба – «Аль Сальмоне» з ніжними філе лосося чи «Тоно» з консервованим тунцем;

· сирні «Парма», «Кватро Формаджі», «Кальцоне аль Форно»;

· гостру «Діабола» з перцем чілі;

· грибну «Капрічозу»;

· запашну «Меланзану» з баклажанами;

· вегетаріанську «Маргариту».

Також ви можете замовити нашу фірмову страву – італійську піцу «LA П’ЄЦ», склад якої містить копченості (прошуто, баварські ковбаски, салямі), сир моцарелу, ароматний соус зі свіжих томатів. Якщо у каталозі не знайшлося рецепта, який би вам сподобався, то скористуйтеся спеціальною пропозицією і замовте страву за власним рецептом – складіть його з інгредієнтів, що є у наявності на нашій кухні.

Коли ви отримаєте піцу при замовленні у «LA П’ЄЦ»?

Ми стараємось та робимо усе можливе для того, щоб доставка піци Львів для кожного клієнта виконувалась без затримок. Для зручності ми поділили місто на 2 зони – зелену та червону. «Зеленою зоною» вважаються адреси, розташовані ближче до центру Львова. «Червона зона» — це більш віддалені території. Маючи таке розподілення, ми завжди можемо назвати вам час, який потрібен кур’єрові для здійснення доставки:

1. При замовленні у «зеленій зоні» вам доведеться чекати не більше 29 хвилин;

2. Якщо адреса знаходиться у «червоній зоні», то доставка буде виконана максимум за 59 хвилин.

У кожному разі кур’єри привозять страву ще теплою, насиченою запашним ароматом, у індивідуальній коробці та вже поділену на зручні шматочки. Щоб упевнитися у професіоналізмі нашого сервісу – замовляйте італійську страву у «LA П’ЄЦ» вже зараз.

Що потрібно для замовлення доставки піци у Львові?

Як оформити замовлення на доставку піцу у Львові? Це легко. Залиште онлайн заявку або зв’яжіться з нашими операторами. Вкажіть наступну інформацію:

· яку піцу ви бажаєте отримати;

· у якій кількості;

· чи потрібні додаткові страви (салати з асортименту) або напої;

· точну адресу, за якою буде здійснено доставку;

· точний час (якщо є така потреба).

Після того, як наш оператор затвердить ваше замовлення, піцайоло приступає до приготування страви. Готова піца на дровах передається кур’єрові та вирушає до вашого столу. Сплачувати замовлення ви можете готівкою або банківською карткою – як вам зручніше. Якщо вам потрібна допомога у виборі рецепту, то телефонуйте у «LA П’ЄЦ» та отримайте все необхідне.

Категория: Полезно, Разное

Комментирование закрыто.