Депозити Universal Bank: найвищі внески в банках

Депозитами називаються заощадження, віддані на зберігання до банківських установ і, на які нараховуються відсотки. Національний банк визначає це фактичною угодою між двома сторонами, однією з яких є вкладник. Другою стороною виступає банківська установа, яка не просто бере на зберігання грошову суму, але і зобов’язується через певний час повернути її з відсотками. Всі нюанси і умови чітко прописуються в договорі, включаючи терміни і ставку. Багатьох громадян цікавлять найвищі внески в банках і способи їх вибору.

Депозити — це надійність, яка поєднується з вигодою

Депозитні вклади мають дві основні форми: строкову і до запитання.

  • У термінових вкладів існує чітко визначені терміни зберігання, після закінчення яких сума знімається з рахунку повністю. Якщо вкладник бажає продовжити процедуру зберігання, то повинен знову укласти договір на певний час. Незважаючи на короткочасність угоди, процентні ставки досить високі.
  • У вкладів до запитання немає обмежень по термінах зберігання. Грошова сума може бути повернута за першими вимогам клієнтів. Процентні ставки по таких депозитах, зазвичай нижче, ніж за строковими.

Вкладникам варто звернути увагу на спеціальні депозитні програми, в яких існують лояльні умови. Одним з таких варіантів є депозит, іменований «Зростаючим». Його термін розрахований на два місяці, тобто на шістдесят днів (три по двадцять днів). Це означає, що процентна ставка збільшується за термін три рази. Мінімальною сумою для відкриття депозиту служить сума в тисячу гривень при використанні чат-ботів п’ять тисяч при особистому внесення грошей у відділеннях банку.

Особливістю оформлення договірних відносин при внесенні депозиту, іменованого «Зростаючим», є можливість дострокових розірвань. Якщо клієнт вирішує припинити депозитний договір в перші двадцять днів, то банком перераховуються суми в розмірі однієї стотисячної відсотка річних. Якщо розірвання договору припадає на другі двадцять днів, то банк гарантовано виплачує відсотки за 1 термін (20 днів) + ставка, рівна одній стотисячної річних. При перериванні договірних депозитних відносин в треті двадцять днів, банком оплачуються в повному обсязі відсотки за перший і другий терміни + та ж одна стотисячна відсотка річних. При дотриманні всіх умов депозитного договору, у кожного вкладника є можливість отримувати накопичені відсотки на поточні рахунки.

Депозитні вклади — це безпечно та вигідно!

Категория: Полезно, Разное

Комментирование закрыто.