Як правильно вибрати жіночу сумку

jak-pravilno-vibrati-zh-nochu-sumkuЖіноча сумка — це річ не є випадкова, вона завершує ваш образ, підкреслює індивідуальність. Жінки не можуть обходитися без сумок, вона потрібна завжди для роботи і походу по магазинах, для прогулянок і відвідування розважальних закладів. Сумка потрібна жінці на всі випадки життя, але при цьому в кожному випадку модель повинна бути різною, відповідна нагоді, одягу, вимогам етикету.

Якщо ви вирішили купити сумку Камелія в магазині SARA.com.ua, то потрібно визначити її призначення. Хтось може заперечити і сказати, що на всі випадки життя можна обходитися однією сумкою. Як правило, таку позицію займають чоловіки, і нам, жінкам не личить її підтримувати. Визначте, для яких цілей вам потрібна сумка.

Вибираємо сумку для роботи.

Сумка для роботи повинна бути практичною. У ній повинні міститися гаманець, косметичка, обід, документи, блокнот, книжки і можливо якісь інші речі пов’язані з вашою професією. Це не означає, що ви кожен день будете носити всі ці перераховані речі, але для того щоб документи не м’ялись, сумка повинна бути трохи більше формату А4. Сумка для роботи не повинна бути яскравою, краще, якщо вона буде чорного, сірого, коричневого кольору. Форма і дизайн теж повинні бути стриманими, на переговорах і ділових зустрічах вона повинна бути доречною. До ділового костюма чудово підійде сумка-портфель, виконана з натуральної шкіри. Така сумка підкреслить вашу успішність і статус.

Сумка для шопінгу.

Практична сумка для шопінгу і прогулянок повинна бути середнього розміру з кишенями та відділеннями. У ній повинні розміщуватися потрібні речі: телефон, блокнот, косметичка, окуляри, гаманець, навушники. Їх можна розкласти по кишенях і відділенням і легко знайти при необхідності.

Сумка для вечора.

Сумка для вечірки, ресторану, театру повинна бути маленька. У ній повинен знаходитися невеликий набір косметики, хустинку, телефон. Витончена сумочка-клатч цілком підійде для цього. Клатч повинен бути яскравим, помітним, вдало підкреслювати вашу індивідуальність і завершувати задуманий образ. Він може бути виготовлений зі шкіри, атласу, велюру, оксамиту. Допустимі різні елементи декору: паєтки, рюші, стрази. Для театру, ресторану, світського прийому велика сумка неприпустима.

Господарська сумка.

Господарська сумка повинна бути зручною, місткою, простою, практичною. Сьогодні для покупок пропонуються сумки еко, зроблені з екологічно чистих матеріалів. Особливу увагу при покупці варто звернути на ручки, вони повинні бути надійними, широкими, щоб можна було покласти багато продуктів і зручно їх нести.

Категория: Полезно

Комментирование закрыто.