Мамографія

Мамографію прийнято відносити до інформативних способів виявлення пухлиноподібних утворень, незалежно від того, до якого характеру вони відносяться: доброякісного або злоякісного. Даний вид обстеження призначений для знаходження проблем в тканинах жіночих молочних залоз. Застосування цього виду огляду сприяє діагностуванню пухлинних новоутворень в понад вісімдесят шести відсотків випадків звернень.

Наприклад, мамографія у Житомирі допомогла не одній жінці виявити рак на початковій стадії, перш за все в тих випадках, коли пальпація не прощупує ніяких змін в тканинах, а жінка не відчуває ніяких неприємних відчуттів.

Переваги використання мамографічних обстежень

Мамографію відносять до неінвазивних способів дослідження молочної залози, яке кожна жінка повинна проходити щорічно, особливо та, яка досягла свого сорокаліття. Якщо у жінки спостерігаються появи в тканинах новоутворень, таких як вузли, ущільнення або виділення з соска і візуальне зміна шкірних покривів, то рекомендовано терміново звернутися до лікаря, який призначить спеціальне обстеження. Мамографія показана також при наявності у жінки різних хронічних гінекологічних захворювань.