Кавказька полонянка на весіллі Харкова

Кавказская пленница на свадьбе Харькова

Кавказька полонянка або незвичайне весілля.

Мої друзі Наташа і Женя великі витівники, завжди любили влаштовувати жарти та розіграші. Вони чудова пара, ідеально доповнює один одного. Ми довго ждали, коли ж Женька нарешті наважиться зробити пропозицію. І ось сталося диво! Запланована весільна церемонія була призначена на кінець червня.

Нарешті, в призначений день ми стояли, чекаючи традиційної церемонії. Але раптом стало відбуватися яке – щось неймовірне і неймовірно захоплююче дійство. Спочатку до гостей вийшов розгублений Женя, і з удаваною сумом сказав, що у нього вкрали наречену. Багато гостей в подиві широко відкрили очі, хтось перешіптувався. Я була приголомшена, хоча знаючи своїх друзів, трохи засумнівалася в щирості його слів. А Женя, як ні в чому не бувало, продовжив свою полум’яну промову, в якій з’ясувалося, що він практично нічого не знає про те, що трапилося, але ім’я викрадача йому все ж вдалося дізнатися. «Якийсь товариш Саахов», додав він …

выездная церемония харьков

Поки здивовані гості почали розуміти все, що відбувається, практично біля нас зупинився мотоцикл з люлькою, а в ньому сиділи троє молодих людей різної статури, до речі сказати, це були наші друзі. А в руках у них був спальний мішок. Причому не просто мішок, а живий мішок! Мішок, який видавав звуки і вельми активно ворушився. Один з «кунаків», який був найбільшою комплекції вийшов і сказав, що це вони вкрали наречену, але їх терзала совість, і було прийнято рішення повернути нещасну полонянку назад.

Далі почалася прекрасна виїзна церемонія одруження, все було дуже мило і зворушливо. Місце виїзної розпису було прикрашено живими квітами, стрічками, бутоньєрками. У центрі стояла чудова арка, прикрашена білими квітами. По обидва боки стояв ряд білих стільців, декорованих атласними стрічками. На зеленому газоні лежала червона доріжка. Мова провідною торкнула мене до сліз. Після того, як наших молодих оголосили чоловіком і дружиною в небо випустили білих голубів. На мій погляд, це неймовірно красивий ритуал. Потім були феєрверки, конкурси, танці, фотосесії та безліч інших неймовірно цікавих подій. Я була просто в захваті!

В цілому весільна церемонія і постановка мені шалено сподобалася, оригінально і нестандартно. Прекрасно скоординована робота організаторів з весільного агентства, цілком прийнятна і ціна виїзної церемонії і високою якістю роботи.

Так зовсім забула, називається це агентство, яке нам у всьому допомогло “Весілля в Шоколаді” місто Харків, вул. Чернишевська 84 \

Юлія Бехтерева. Харків.

Категория: Вода и спорт

Пока нет комментариев.

Оставьте ответ

Вы должны logged in to post a comment.