Кращий похідний фільтр Katadyn Combi

Katadyn Combi є одним з найкращих і найнадійніших у світі переносних фільтрових систем. Йому довіряють військові, МНС-ники та спецслужби. Його розробили спеціально для самих екстремальних умов. Тобто, він може очищати дуже брудну і навіть заражену воду.

Я роблю огляди виключно на моє власне спорядження і тільки в тому випадку, якщо я особисто перевірив його в різних ситуаціях і на 100% йому довіряю.

Деякі особливості та переваги цього фільтра:

1. Чудова якість очищення. Основним керамічним фільтровим елементом очищає 99,99% всіх мікроорганізмів, бактерій і паразитів. Крім того, опціональний другий фільтрової елемент на базі активованого вугілля нейтралізує шкідливі хімічні речовини, неприємний запах і присмак.

2. Співвідношення ціни та якості. Незважаючи на досить високу вартість, в експлуатації Katadyn Combi обходиться дешевше всіх існуючих на даний момент фільтрових портативних систем.

3. Портативність. Розмір, форма і вага фільтра дозволяє йому легко поміщається в будь-який рюкзак або дорожню сумку.

4. Надійність і довговічність. Завдяки високоякісним матеріалам і простоті конструкції цей фільтр буде служитися вам 20-30 років навіть в найсуворіших умовах. Його основний керамічний фільтр розрахований на очистку 50.000 л води.

5. Універсальність. За допомогою спеціального перехідника цю Katadyn Combi можна підключити будинки до звичайного крану і щодня використовувати як стаціонарний домашній фільтр.

Читайте также:

Категория: Для сведения, Новости, О воде, Полезно, Разное, Фильтры для воды

Комментирование закрыто.