9:26 pm - Вівторок Вересень 22

Як виключити утворення пролежнів-матраци

kak-isklyuchit-obrazovanie-prolezhnejМатраци проти пролежнів також можна віднести до категорії ортопедичних. Додатковим функціоналом тут є особливий вид наповнювача, який оптимально підійде для тих хто тривалий час перебуває в медичних установах або страждає від хвороб – вимагають тривалого перебування в лежачому положенні.

Ukrmedshop-протипролежневі матраци

В інтернет магазині UkrMedShop представлений великий асортимент матраців, які призначені для використання хворими, обмеженими в рухах. Такі матраци виключають утворення у лежачого пролежнів завдяки особливій конструкції і багатофункціональності.

Як виключити утворення пролежнів-матраци на Ukrmedshop
Якщо порушена функція опорно-рухового апарату, то хворому потрібно провести певний відрізок часу, лежачи в ліжку. На жаль, як би якісно ви не доглядали за ним, чим би ви не протирали його тіло, як часто б ви не перевертали лежачого з боку на бік, все одно освіту пролежнів неминуче. І допоможе в цьому покупка матраца проти пролежнів в магазині UkrMedShop. Матраци прискорюють процес загоєння вже існуючих пролежнів і перешкоджають утворенню нових. Хоча магазин UkrMedShop територіально знаходиться в Києві, доставка замовлень здійснюється в будь-яке місто України.

Принцип роботи спеціального матраца проти пролежнів полягає в тому, що навантаження на виступаючі частини тіла хворого рівномірно розподіляється по всій його площі. Такі матраци виключають утворення у лежачого пролежнів завдяки особливій конструкції і многофункціональності.Ціркуляція крові відновлюється, забезпечується доступ кисню до всіх частин тіла, незалежно від його положення.

На сайті магазина UkrMedShop ви знайдете медичні матраци різного типу. Відрізняються моделі в залежності від форми полотна, від наявності компресора. Доступний замовлення балонного, м’якого, жорсткого, автономного, електричного матраца. Наповнювач буває натуральним або штучним. Матраци прискорюють процес загоєння вже існуючих пролежнів і перешкоджають утворенню нових. Хоча магазин UkrMedShop територіально знаходиться в Києві, доставка замовлень здійснюється в будь-яке місто Украіни.Поможет в цьому покупка матраца проти пролежнів в магазині UkrMedShop. Матраци прискорюють процес загоєння вже існуючих пролежнів

 

Категория: Новости

Комментирование закрыто.