Лікувальні властивості оливкової олії

lkuvaln-vlastivost-olivkovo-ol

Оливкова олія відомо завдяки своїм прекрасним смаковим якостям. Але ще більше розмов ходить про те, що саме цей продукт є джерелом корисних вітамінів, мінералів і жирів, так необхідних для здоров’я людини. Чи так це? Чим так цінуватися оливкова олія?

Довідка про оливкову олію

На оливкова припадає лише три відсотки від загальної кількості використовуваного рослинного масла в світі. Але саме його наш організм засвоює на все 100%. Отримують його за допомогою пресування стиглих оливок. Тонкий аромат і високі смакові якості досягаються завдяки чистоті продукту і мінімальною кількістю обробок.

Лікувальні властивості

Регулярне вживання цього продукту рослинного походження сприяє зниженню небезпечного холестерину в крові людини, запобігає появі атеросклерозу, хвороб серцево-судинної системи, альцгеймера, діабету 2 типу. Його вкрай рекомендовано вживати людям із запальними процесами в організмі, так як має протизапальні властивості. Крім цього, воно допоможе впоратися з кровотечею ясен, ангіною, виразкою шлунка і навіть запаленнями сечостатевих органів.

Олія з оливок містить олеїнову і лінолінову кислоти, мікроелементи, вітаміни А, Е, D і K, амінокислоти. Такий набір:

• покращує розумову діяльність і підтримує пам’ять;

• нормалізує роботу кишечника і відтік жовчі;

• запобігає утворенню злоякісних пухлин;

• зміцнює кісткові тканини;

• уповільнює процес старіння;

• сприяє швидкої регенерації тканин;

• підвищує загальний рівень імунітету.

Оливкова олія вкрай корисно для вагітних жінок, так як входять до його складу компоненти беруть участь в правильний розвиток нервової системи і мозку плода. Купити Оливкову олію першого віджиму Extra Virgin лікарі рекомендують ще на етапі планування вагітності.

Використання в косметичних цілях

Масло оливок вживається не тільки для прийому всередину, але і в якості важливого складового елемента масок і засобів по догляду за тілом. Його компоненти корисно впливають на зростання і стан волосся, пружність, м’якість і еластичність шкіри, допомагають довше зберігати молодість, загоюють дрібні рани і подряпини, мають бактерицидну властивість.

Крім того, дієтологи повсюдно рекомендують для схуднення і підтримки тіла в формі який подає сигнали в головний мозок про насичення. В результаті ви не переїдайте. Рекомендуємо купити оливкову олію першого віджиму від італійського виробника «Goccia D’oro» за посиланням https://olivka.com.ua/.

 

 

 

Категория: Полезно

Комментирование закрыто.